KONST / Litografier / Färglitografi 13327002
nr 1332 7002
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 29/450. Motivet: 62x56cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:21:02
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)